Wiadomości i spostrzeżenia

Zespół TSL ukończył charytatywny rajd rowerowy GLP

Każdego roku nasz klient GLP organizuje charytatywny rajd rowerowy i od kilku lat członkowie zespołu TSL biorą w nim udział. W tym roku w skład naszego zespołu weszli: kierownik ds. budownictwa wstępnego Mike Fleet, inspektor ds. ilości, Thomas Parkes oraz starszy koordynator projektu Matt 'the Missile' James. Zespół wziął udział w 75 milowym wyścigu po okolicy Rutland. Tom i Mike pokonali trasę w godnym szacunku czasie 5 godzin, podczas gdy Matt potrzebował zaledwie 3,5 godziny i zajął drugie miejsce! Został pokonany tylko o kilka minut przez kogoś, kto jest zawodowym kolarzem. Średnia prędkość Matta na dystansie 75 mil wyniosła 32kmph!nd miejsce! Został pokonany tylko o kilka minut przez osobę, która jest zawodowym kolarzem. Średnia prędkość Matta na dystansie 75 mil wyniosła 32kmph!

Zasłużona pizza, masaż i piwo GLP Honeybeer zostały spożyte przez zespół jako regeneracja po zakończeniu jazdy. Dobra robota.